Ałun - Recenzja

Hej! 

Jakiś czas temu pisałam Wam, że kupiłam kryształ Ałunu. O właściwościach możecie poczytać w jednym z poprzednich postów TU. Jak się sprawdził, napisze Wam dziś.  


Tak wygląda po ponad miesięcznym stosowaniu, używałam go codziennie.

  
ZALETY:
+ jest 100% naturalny
+ nie zawiera szkodliwych substancji
+ bezzapachowy
+ idealny dla alergików
+ wydajny
+ nie zostawia śladów na ubraniu
+ wielofunkcyjny
+ złagodzi ból po ukąszeniu owadów
+ łagodzi i likwiduje podrażnienia
+ wysusza wypryski
+ usuwa brzydkie zapachy np. z rąk
+ jest ekonomiczny: za niską cenę mamy dezodorant na rok

  MINUSY:
- odkleił mi się od dna opakowania i się rusza

  MOJA OPINIA:
 
Kryształ Ałunu znajduje się w plastikowym opakowaniu, w formie sztyftu, przyklejony jest do jego dna, co ułatwia nam aplikację. Jest bezzapachowy, a więc nie koliduje z zapachem perfum. Wystarczy zmoczyć kryształ zimną wodą i posmarować. Jest wielofunkcyjny, może nam służyć jako antyperspirant, w złagodzeniu bólu po ukąszeniu owadów, a w przypadku skaleczeń, tamuje krwawienie, po goleniu np. bikini, łagodzi podrażnienia (uwaga szczypie). Ałun jest super wydajny spokojnie starczy nam na rok, albo i dłużej. Kryształ  świetnie sprawdza się jako dezodorant, choć nadal się pocimy, ałun neutralizuje bakterie rozkładające pot i dające przez to przykry zapach.Co ja myślę o nim? Jestem zadowolona, faktycznie Ałun poradził sobie. Stosowałam go jako antyperspirant i po goleni. W upały 30 stopni C dał radę, pod pachami nadal się pociłam, ale nie czuć było zapachu potu. Po goleniu czy depilacji smarowałam wybrane miejsca wilgotnym Ałunem, który zlikwidował podrażnienia i niedoskonałości. 
Jeśli nastawimy się na suchość pod pachą, możemy się rozczarować, bowiem taki efekt możemy uzyskać tylko po stosowaniu antyperspirantów z zawartością talku i chemikaliów! 

  OCEAN: 4/5 za odklejenie

Co o nim myślicie?

1 komentarz :

  1. Interesujący kosmetyk, wydaje sie być warty uwagi.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Kosmetyczna kraina . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka