Paese - Colore Mio


Cześć :)

  Pamiętacie może, pisałam Wam o pudełku Paese, które można było zamówi za kwotę 39,00 PLN, a w zamian każdy otrzymał 5 losowo wybranych, pełnowymiarowych kosmetyków do makijażu. Jednym z nich jest Błyszczyk do ust Color Mio - Samer Spark nr 512, o którym dziś będzie mowa.  Błyszczyki Colore Mio -Summer Spark, to letnia edycja. Można je było kupić w siedmiu nasyconych drobinkami, najbardziej pożądanych kolorach lata. Nadają ustom soczysty kolor i intensywny blask. 


Cena: 9,90 PLN

Pojemność: 6,5 ml

Dostępność: PAESE

 (słit dzióbek specjalnie dla Was:P)


Odcień błyszczyka, to delikatna brzoskwinka z drobinkami, na ustach wygląda bardzo naturalnie.
Tak jak zapewnia producent i widać na zdjęciu, usta dzięki błyszczykowi są soczyste, pełne blasku, wydają się być nawilżone, a suche skórki nie są wyeksponowane.
Jeśli chodzi o trwałość, błyszczyk utrzymuje się na ustach do dwóch godzin, jak dla mnie rewelacji nie ma, choć nie jest źle. Jedna rzecz mnie lekko irytuje i jest jak dla mnie wadą, żeby pomalować całe usta trzeba zanurzyć kilka razy aplikator w błyszczyku. Producent się tutaj nie postarał. Poza tym jednym mankamentem produkt niczego sobie. Zapach, jak i smak bardzo przyjemny, słodkawy. Podsumowując, fajny produkt na co dzień.


  OCENA: 4/5

Pozdrawiam cieplutko:)

3 komentarze :

Copyright © Kosmetyczna kraina . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka