Kwiat lotosu

 Cześć!

Jest to już ostatni post w starym 2013 Roku, jak również ostatni kosmetyk, który otrzymałam w paczce od Eveline Cosmetics. Oczywiście mowa o Nawilżająco-ujędrniającym balsamie dla skóry suchej i bardzo suchej Kwiat Lotosu.
Kilka słów od producenta:
 Skład:
Balsam jak widać na zdjęciu znajduje się w dość sporej, bo aż 350ml, białej butelce o ciekawym kształcie(z tylu jest płaska). Jeśli chodzi o szatę graficzną butelki jest bardzo ciekawa, kolorowa, zawiera wszelkie potrzebne informacje o balsami. Dużym plusem tego opakowania jest bardzo wygodna, higieniczna, nie zacinająca się pompka, która ułatwia nam w znacznym stopniu aplikację produktu.
Balsam jest koloru białego, o konsystencji lekkiej, kremowej, która znakomicie się rozsmarowuje na ciele, doskonale wchłania, nie pozostawiając klejącej warstwy. Cudownie pachnie jest bardzo kobiecy, a pokryta nim skóra delikatnie pachnie kwiatami.

Skóra po użyciu balsamu jest całkiem dobrze nawilżona, choć po obietnicach producenta i przeznaczeniu spodziewałam się lepszego efektu. Na pewno zadowolone będą osoby o skórze normalnej. Co do właściwości ujędrniających wcale się nie rozczarowałam, bo nawet na to nie liczyłam. Nie sądzę,  że bez ćwiczeń można liczyć na jędrne ciało.

Cena 350ml to koszt około 12,00 PLN , ale balsam można również kupić w większej butelce 500ml za około 16,00 PLN.


Znacie tego jegomościa? Co o nim sądzicie?


P.S. Oczywiście przesyłam Wam Najserdeczniejszy Życzenia, Szczęśliwego Nowego Roku 2014. Niech wszystkie marzenia Wam się spełnią.


Cieplutko pozdrawiam i życzę dobrej zabawy :)

2 komentarze :

Copyright © Kosmetyczna kraina . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka