Płyn do rąk dla Natalci

Moja córeczka uwielbia myć rączki, pod byle pretekstem by to robiła;) Będąc na zakupach w Rossmann wypatrzyłam dla niej Płyn do rąk Chupa Chups, jest to nowość. Już dawno szukałam dla niej jakiegoś kosmetyku do mycia rączek. Ta kolorowa buteleczka przyciągnęła mój wzrok. Powąchałam i zapach mnie urzekł :) Płyn pachnie ślicznie truskawką. Za buteleczkę o pojemności 400 ml zapłaciłam 14,99 PLN. 


Płyn znajduje się w okrągłej, czerwonej buteleczce, z kolorowymi owocami i kwiatuszkami. Opakowanie posiada pompkę, która ułatwia dziecku aplikację.


Jak widać na zdjęciu powyżej płyn ma kolor delikatnie różowy, jest przezroczysty. Pachnie cudownie truskawkami, kojarzy się z lizakiem o smaku truskawkowym ( ma się ochotę go zjeść;) ). Delikatnie się pieni, łatwo się spłukuje, pozostawiając śliczny zapach na dłoniach i łazience. 

  SKŁAD:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate >>KLIK>>, Sodium Cocoamphoacetate(bardzo łagodna dla skóry substancja myjąca), Cocamidopropyl Betaine(substancja pianotwórcza), Cocamide Mea(emulgator), Sodium Chl(kwas cytrynowy), Benzophenone-4(absorbuje promieniowanie UV, dzięki czemu chroni kosmetyk przed pogarszaniem się jego jakości pod wpływem światła.), Methylochloroisothiazolinone(substancja konserwująca), Methylisothiazolinone(substancja konserwująca).

  DOSTĘPNOŚĆ: Rossmann, Hebe

  MOJA OPINIA:
Opakowanie mnie skusiło, a później zapach, sama wielokrotnie miałam ochotę płynem umyć dłonie, ale po przeanalizowani składu już nie jetem tak pozytywnie nastawiona do tego produktu. Oko może i cieszy, ale czy ten płyn jest taki bezpieczny dla dziecka:(, raczej nie! A szkoda! Dzieci lubią wkładać rączki do buzi, a na nich po umyciu  zostaje sama chemia. Zgroza! Poszukam dla Natalci mydełka bardzkiej naturalnego i bez SLS:). Temu kosmetykowi podziękuje. Przecież musimy chronić nasze dzieci:)

  OCENA: 9/10 odejmuje tylko jeden punkt za skład, po za tym płyn jest okej
6 komentarzy :

Copyright © Kosmetyczna kraina . Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka